Všetkých Vás hnať veľkou palicou

Autor: Peter Mikletič | 3.1.2012 o 14:08 | (upravené 13.1.2012 o 0:43) Karma článku: 10,28 | Prečítané:  1718x

Už mám fakt všetkého po krk. Už ma nebaví nečinne počúvať otvorené klamstvá z úst skorumpovaných politikov. Už ma nebaví čítať o korupčných škandáloch, pričom nikto za ne nie je nikdy skutočne postihnutý. Už ma nebaví sledovať, že 1% „vyvolených“ si môže veselo porušovať akékoľvek zákony bez strachu z postihu, pričom radový občan si aj ten najmenší priestupok tvrdo odskáče.

Už nechcem sledovať súčasnú politickú špičku ako namiesto toho, aby sa sústredila na svoju prácu v parlamente alebo vo vláde, tak veľkú čas svojho času (plateného z našich daní) venuje politickému kšeftáreniu a zabezpečovaniu si osobných výhod. Už ma nebaví sledovať rozkrádanie tohto štátu a súčasne počúvať, že nie sú peniaze na zdravotníctvo alebo školstvo. Myslím si, že už je naozaj najvyšší čas začať s ohľadom na skorumpovaných politikov v prenesenom zmysle slova napĺňať slogan z pesničky jednej slovenskej kapely : „všetkých Vás hnať veľkou palicou niekam ďaleko". Keďže sme v demokracii, tak všetci máme možnosť zmeniť našu krajinu bez potreby brania palíc do ruky, a to cez zvolenie si správnych zástupcov v NRSR prostredníctvom demokratických volieb. Tak túto šancu nepremárnime. Najbližšia bude asi až o 4 roky a to už môže byť poriadne neskoro. To už môže byť zo Slovenska „planéta opíc/goríl".

S pozdravom, Váš „neskúsený politik"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Na jar minister práce Ján Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín v odvetviach, v ktorých to bude potrebné.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy pre SME a The Slovak Spectator ukázali top obchody, pri ktorých radili.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?