To sa mi už fakt asi sníva !

Autor: Peter Mikletič | 29.2.2012 o 19:38 | Karma článku: 7,31 | Prečítané:  1675x

Polícia preveruje pravosť podpisov na zozname občanov použitom pri registrácii hnutia 99% - občiansky hlas. Aké záslužné, že? Ale asi nie som jediný, ktorému na tom niečo nesedí, či?

 

Také masívne nasadenie policajných zložiek som snáď ešte nezažil. Akcia Jastrab na odhalenie pirátov na cestách bola oproti tomuto trápne predstavenie. Zásah proti Piťovcom – tiež slabý odvar, len to nasadenie helikoptéry to trošku vyvažuje. Zabudol som na niečo?

OK, takže takto nejako to začalo. Hnutie 99% - občiansky hlas odovzdalo zoznam s podpismi okolo 15 tisíc občanov pri svojej registrácii ako politickej strany na Ministerstve vnútra SR. Pokiaľ viem, bol to zoznam občanov, ktorých podpisy zabezpečovali osoby, ktorých sme považovali za našich sympatizantov a čestných ľudí a naozaj sme nemali kapacitu preveriť, koľko „falošných sympatizantov“ nám medzi nich nasadili gorilie strany  s úlohou „vyrobiť“ nejaké falošné podpisy pre prípad, že by sa to v budúcnosti hodilo. Ministerstvo vnútra v zmysle príslušných právnych predpisov návrh na registráciu strany spolu so zoznamom občanov posúdilo, preverilo či nemá nedostatky a rozhodlo o registrácii kladne.

A ako to pokračovalo? Bezprostredne potom, ako sa v prieskumoch ukázalo, že hnutie 99% - občiansky hlas klope na brány parlamentu, spustila sa voči  99% bezprecedentná diskreditačná kampaň v médiách. Tiež som ešte takú nezažil. Na nič porovnateľné si ani len nedokážem spomenúť. No a v rámci tejto diskreditačnej kampane, kde sa vzala, tu sa vzala, objavila sa nejaká slečna, ktorá údajne sfalšovala 38 podpisov na našom zozname občanov. Prišla sa s tým zrazu pochváliť na verejnosť. Médiá a polícia sa vôbec nezaujímali o to, z koho podnetu toto falšovanie vôbec spáchala a či ju na to niekto z gorilích strán nahovoril, ale ani o to, prečo v čase vrcholiacej predvolebnej kampane s tým zrazu vyšla na verejnosť a či a koľko jej za toto „úprimné a nezištné svedectvo“ niekto zaplatil.  A už vôbec som nezachytil, že by ju za to nejaké médiá aspoň morálne odsúdili, resp. že by voči nej bolo okamžite začaté trestné stíhanie. Však predsa ona nie je tá zlá, zlé je hnutie 99%. No nie? Tak čo sa čudujem.

No a teraz tú máme možno najväčšiu policajnú akciu v histórii samostatného Slovenska. To mám akože naozaj veriť tomu, že si minister vnútra (KDH – jedna z gorilích strán) a policajný prezident bez akýchkoľvek postranných politických pohnútok myslia, že je teraz v najlepšom záujme občanov Slovenskej republiky s veľkou pompou v žiari reflektorov „zisťovať“, či sú všetky podpisy pravé? Mimochodom, to akože teraz sa budú spoliehať iba na vyjadrenia tých vystrašených ľudí, alebo sa budú robiť pred voľbami aj grafologické posudky? Po kom ide teraz vlastne polícia? Toto je naozaj ten jediný spôsob ako zistiť, či ešte okrem tej jednej slečny, ktorá sa priznala (nezištne J) k falšovaniu podpisov sama, je ešte zopár ďalších, ktorí spravili taký istý podraz na hnutie 99%? Toto je to čo treba s ohľadom na zločinnosť na Slovensku prioritne v „priamom prenose“ riešiť a masívne nasadzovať policajtov namiesto toho aby riešili naozaj závažnú kriminalitu? Páni policajti, mám vám pripomínať vašu štatistiku neobjasnenej závažnej trestnej činnosti? Alebo tu skutočne ide o niečo úplne ale úplne iné?

Istotne, z pohľadu gorilích strán predstavuje hnutie 99% - občiansky hlas naozaj závažné bezpečnostné riziko. Je tu zaiste odôvodnená obava, že by sme mohli vniesť chaos do ich zabehnutého systému politického rozkrádania Slovenska. Preto treba svorne spraviť všetko preto, aby nás poškodili. Aká vzácna a dojemná jednota naprieč „štandardným“ politickým spektrom J

Aby som to uzavrel. Keď som vstupoval pred pár mesiacmi do politiky, tak som toľko špiny naozaj nečakal. Velebnosti, jdu blejt !!!

P.S.: Mimochodom, koľko podpisov občanov mala pri registrácii strany Nora Mojsejová? Správna odpoveď: Nula, ona si zaregistrovanú stranu kúpila. Toto nie je problém, ktorý trápi občanov Slovenska?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S Dankom vraj poslanci SNS nehovorili, koaličná rada bude v piatok

Predseda SNS vraj esemeskou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.

DOMOV

Soták nie je jediným podnikateľom, ktorý zachraňoval politikov

Podnikateľ sa k školstvu vyjadrovať nechce.

KOMENTÁRE

Spotený Plavčan, Kysučan v maskáčoch. To je výsmech

Pričasto sa na úvod diskusie dozvieme, že niekto ráčkuje.


Už ste čítali?