Čo vy na to pán Spišiak?

Autor: Peter Mikletič | 5.3.2012 o 8:57 | (upravené 5.3.2012 o 9:08) Karma článku: 7,99 | Prečítané:  1494x

Z vyjadrenia pána Puškára zo strany Právo a Spravodlivosť vyplýva, že polícia už niekedy v auguste 2011 vedela, že na Slovensku existuje nejaká skupinka ľudí, ponúkajúca sa novovznikajúcim politickým stranám s pomocou pri zbieraní podpisov na registráciu strany, pričom sa vydávali sa sympatizantov predmetnej strany alebo hnutia (http://volby.sme.sk/c/6285618/puskar-tvrdi-ze-sa-stretli-s-ponukou-falosnych-podpisov.html).

Ba dokonca z tejto správy z 18. 8. 2011 vyplýva, že strana Právo a Spravodlivosť upozornila na túto skutočnosť aj samotné Ministerstvo vnútra SR a to najmä z dôvodu, aby bolo pri preverovaní podpisových hárkov registrujúcich sa strán obozretné, nakoľko je vysoko pravdepodobné, že sa tieto tiež môžu stať obeťou plánovanej diskreditácie (http://udalosti.noviny.sk/udalosti-clanky/18-08-2011/pozor-na-falosne-podpisy-pre-politicke-strany.html).

Tak ako je možné, že dnes hovorca Ministerstva vnútra SR tvrdí, že nie je dôvod na preverovanie registrácií ostatných politických strán? (http://aktualne.atlas.sk/policia-nema-dovod-preverovat-podpisy-vsetkych-politickych-stran/slovensko/politika/). Čo robilo Ministerstvo vnútra SR a polícia od augusta 2011, aby odhalilo tých podvodníkov, čo sa snažili podsunúť falošné podpisy strane Právo a Spravodlivosť? Ako kontrolovalo podpisové hárky politických strán registrujúcich sa od augusta 2011, keď malo vedomosť o tom, že sa po Slovensku pohybuje niekto, kto sa snaží novovznikajúcim stranám podstrčiť falošné podpisy?

Bolo to len šlendriánstvo alebo zámer? Žeby sa niekomu hodilo, že na viaceré novovzniknuté politické strany môže byť takto šikovne nastražená „nášlapná diskreditačná mína“, ktorej sú si nie vedomé? A vo vhodný čas stačí na túto mínu zámerne šliapnuť? A najlepšie hneď aspoň tisíckou policajtov?  Prečo mám za týchto okolností veriť Ministerstvu vnútra,  že k manipulácii s podpisovými hárkami nemohlo dôjsť aj v útrobách jeho budovy po ich odovzdaní zo strany 99% - občiansky hlas, alebo ktorejkoľvek inej strany, ktorá sa akosi niekomu „nehodí“ do karát?

Čo vy na to pán Spišiak? Vaša politicky motivovaná gigantická policajná akcia proti 99% - občiansky hlas spolu s vašou tlačovkou plnou zavádzania a dezinformácií bola bezprecedentným a neprípustným zásahom do predvolebnej kampane. A teraz mi prosím odcitujte nejaký ten paragraf zákona o policajnom zbore, v ktorom stojí, že úlohou policajného prezidenta je negatívne ovplyvňovať verejnú mienku proti politickému subjektu určenému niekým, kto poťahuje špagátikmi na ktorých zrejme visíte.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S Dankom vraj poslanci SNS nehovorili, koaličná rada bude v piatok

Predseda SNS vraj esemeskou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.

DOMOV

Soták nie je jediným podnikateľom, ktorý zachraňoval politikov

Podnikateľ sa k školstvu vyjadrovať nechce.

KOMENTÁRE

Spotený Plavčan, Kysučan v maskáčoch. To je výsmech

Pričasto sa na úvod diskusie dozvieme, že niekto ráčkuje.


Už ste čítali?